Meie kooli laul

Saada meile e-mail

Nimi
Asutus
E-Post
Teade

Töötajate e-posti aadressid

Ees- ja perekonnanimi Ametikoht E-mail
Helger Rannu Direktor helger.rannu@salukool.ee
Hilvi Bergmann Klassiõpetaja (hooldusklass) hilvi.bergmann@salukool.ee
Rita Liiv Klassiõpetaja (toimetulekuklass) rita.liiv@salukool.ee
Silva Pajumaa Klassiõpetaja (hooldusklass) silva.pajumaa@salukool.ee
Monika Krusta Klassiõpetaja abi (hooldusklass) monika.krusta@salukool.ee
Katrin Vaiknurme Klassiõpetaja abi (toimetulekuklass) katrin.vaiknurme@salukool.ee
Ilmar Lehtpuu Massöör  
Berit Tohus Füsioterapeut (lapsehoolduspuhkusel) berit.tohus@mail.ee
 Liina Klamp  Õppekoordinaator  liina.klamp@salukool.ee
Bianca Crasmaru Füsioterapeut bianca.crasmaru@salukool.ee