Meie kooli laul

Saada meile e-mail

Nimi
Asutus
E-Post
Teade

Töötajate e-posti aadressid

Ees- ja perekonnanimi Ametikoht E-mail
Helger Rannu Direktor helger.rannu@salukool.ee
Hilvi Bergmann Klassiõpetaja (hooldusklass) hilvi.bergmann@salukool.ee
Maris Vaher Klassiõpetaja
(toimetulekuklass)
maris.vaher@salukool.ee
Katrin Vaiknurme Klassiõpetaja abi
(toimetulekuklass)
katrin.vaiknurme@salukool.ee
Ilmar Lehtpuu Massöör  
Berit Tohus Füsioterapeut  berit.tohus@mail.ee
Liina Klamp Õppekoordinaator liina.klamp@salukool.ee
Kadri Mölder Logopeed kadri@elu.ee 
Ludmilla Hepner Õpilaskodu kasvataja ludmilla.hepner@salukool.ee